Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok ha a szörtelenít...

Mit gondoltok ha a szörtelenítő krémmel távolítom el a szőrt onnam akkor lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon kipattogok ha borotvalkozom es nem tudom mit tegyek. Undorítónak tartom. De azt is ha nem tüntetem el. Szerintetek mit csináljak?ötletetek van?
2018. máj. 29. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

az a krém nem fog jól esni ott az tuti.. nem javaslom.. egyrész borotválni is lehet ésszel, nem pattog ki annyira ha a a szőrnövéssel megegyező irányba borotválod. másrészt van gyanta (hidd el, nem olyan gáz), vagy epilátor is...


legjobban egy hozzáértővel jársz aki profin legyantázza.

2018. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne! A szőrtelenítő krém eleve nem egészséges, mert szó szerint minden sz@r van benne ami lehozza a szőrt, és ha véletlen bejut a hüvelyedbe komoly betegséget összeszedhetsz.


Borotválás után pedig használj kimondottan borotválkozás utáni nyugtató krémet, illetve mielőtt neki fogsz, jól puhítsd fel vízzel a szőrt, használj borotvahabot és mindig éles, 3 pengés borotvával csináld. Akkor nem fogsz kipattogni.

2018. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a krém használati utasítását, légyszi...

Benne van, hogy kifejezetten TILOS intim területeken használni.

2018. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!