Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajapolo olajat használ...

Milyen hajapolo olajat használjak hogy fényesebb, puhább legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Pakolashz kokuszolajat, néha olívaolajat szoktam. De ha kokuszolajat hasznalom hajmosás után, akkor ilyen nagyon fenytelen lesz a hajam. Mit ajánlotok?
2018. máj. 30. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsevenek van egy nagyon jó olaja, a nevét nem tudom ilyen lila pumpája van. Az illata különös de nekem tetszik. Festett szőke hajam van és sokat vasalom, mióta levágattam azt használom és nagyon széppé teszi a hajam, alig törik.
2018. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább valami natúrkozmetikum érdekelne. Köszi a választ :)
2018. máj. 30. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat rajtahagyod 2-3 óra hosszát, majd 3x kimosod utána, hogy ne zsírosodjon hamarabb. Heti 2x elég, állítólag nő is tőle. Kókuszolajról/zsírról hallottam még, hogy jó, de azt még nem próbáltam.
2018. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kokuszolajat minden héten használok, egy éjszakára rajtahagyom a hajamon. Tök jó, puha lesz tőle a hajam meg szebb, de nem fényes az a baj. Olyan matt.
2018. máj. 31. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Alverde-nek is van hajolaja. Mandula és argánolajos.
2018. jún. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha, pont azt használom :D Miután kiírtam a kérdést azt vettem meg :)
2018. jún. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!