Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek pattanásos felkar...

Mit tegyek pattanásos felkar ellen? :S

Figyelt kérdés

Szaisztok! Az lenne a parám, hogy ugye itt a nyár meg minden, csak nekem pattanásos a felkarom és sztem elég csúnya, nem merek felvenni ujjatlant pedig azt mondják h jó(izmos ) karom van.

Van valamilyen trükkötök, praktikátok rá?

Köszi előre is : 16/f


2010. jún. 15. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Fontos, hogy minden nap mosd szappannal vagy lemosóval. Hetente egyszer használhatsz bőrradírt.

Vegyél rá iylen ecsetelős lötyit, pl. Aknesol vagy Zineryt. Ha gondolod, kérdezd meg a gyógyszertárban vagy gyógynövényboltban, hogy mit ajánlanak.

Sok sikert!

18L

2010. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
az ilyen gyógyszeres cuccok hónapokkal később hatnak, nyár elején nekemis volt ilyen gondom, de felvettem az ujjatlan kimentem a napra és már tökszép. ha olyan csúnya akkor nemtom menj valami eldugott helyre: D meg mosd ja, bár ezekkel nem sokat érsz el.
2010. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Mosom mindennap szappannal, naponta 2x Zinerytezem, ugyanezt az arcomnál is.


Megpróbálom bőrradírozni hátha segít az:)

Köszia segítségeteket:)


Ha van vkinek más tippje az is írja le lécci:D

2010. jún. 15. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem is állati pattanásos a karom. de semmitől sem múlik el. semmi nem használ :(:(
2010. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
ülj ki a napra, a B-vitamin sokat segít.
2010. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál vele?, mert lehet hogy nem pattanások azok, és ha szárítod esetleg rosszabbodhat. Hasonló problémám van és krémet kaptam rá, ami jót tesz neki, illetve napoztatni kell.
2010. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

bőrgyogyásznál nem voltam még.

Am néztem nem is pattanások ezek, hane ilyen fehér kis gümők, olyan mintha a faggyúmirigyben felgyülemlett volna a faggyú. Pattanásbol nincs sok am cs ezekből:/

Szerintetek?

2010. jún. 16. 22:04
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Irány a bőrgyógyász, valószínű ichtiosis lesz, persze a doki többet tud mondani, én nagyon zsíros krémet kaptam rá amitől puhult a karom és nem olyan érezhetőek a dudorok.
2010. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, és ne nyomkodd mert heges marad a helye, és nem fog elmúlni.
2010. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Saját magamon tapasztaltam, vegyél rá veet szőrnövekedésgátló krémet. A kreatintól ilyen a karod, az pedig oldja a kreatint.
2010. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!