Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés melyik epilátorral?

Szőrtelenítés melyik epilátorral?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok, de már legalább 4 éve szőrtelenítek mindenhol. A mindenholt szó szerint értem, tehát has, láb, kar, derék, hónalj, stb... Ezeket a helyeket borotválom, tehát nagyon erős a szőröm, fekete, és ha kihúznám, irtóra fáj, habár lábat már gyantáztam. Most beruháznék egy középkategóriás epilátorra, mert eldöntöttem hogy otthagyom a borotvát. viszont hosszútávon a gyanta nagyon drága, ezért inkább epilátor. 20.000 ftig gondoltam. a segítségetket szeretném kérni benne, kinek mi vált be? szenpontok:

-ha lehet, kíméletes legyen, nem tudom hogy az erős szőrzetem miatt ilyen kicsi a fájdalomküszöböm, vagy alapból, de alacsony, ez a lényeg.:D

- ne legyen olyan hangos

- hatékony legyen, ne tépje a szőrt.

- braunról hallottam több jót, szerintetek?


már bármit megtennék. előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)


2018. máj. 31. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon megoszlanak a vélemények az epilátorokról. Egy adott tipust van aki dicsér,a másik szidja. Nem tudom van e lehetőséged kipróbálni egy barátnődnél az övét, de érdemes,hogy tudd milyen. Nekem Braun van, már régi fajta, de nagyon jó, rendesen kiszedi a szőrt, pedig rengeteg és nagyon erős, agyon borotvált a szőrzetem, nekem is mindenhol. L.
2018. jún. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez most komoly, hogy borotváltad a derekad meg a karod? De hát nem mondta neked senki, hogy olyan szőröd lesz tőle mint egy mamutnak?

Első körben menj le gyantáztatni pár alkalommal, mert az epilátor az első alkalmaknál kvára fog fájni mert erős a szőröd. A gyanta meggyengíti egy kicsit. Csak 2-3 alkalom. Olyat vegyél aminek széles a feje és több fokozatú. Nekem Philips van de a Braunok is nagyon jók. Egy szint felett már felesleges plusz pénzt adni rá, ugyanazt tudja: pörög és kiszedi a szőrt. Ilyenek, hgy masszíroz meg világít meg zenél meg ilyen fej olyan fej.... nem tudom ezek nekem nem számítanak, a lényeg nekem a fordulatszám meg a fej kialakítása, a többi rizsa.

2018. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(Butaság a borotvától erősebb szőröd lesz téma)


Barun-t vegyél, a többi márkáról összességében sokkal több rossz tapasztalatot olvastam. Én végül ilyet vettem (1 éve kb.) [link]


Előtte semmilyen tapasztalatom nem volt, mostmár több csipeszest vennék, mert sokáig tart a használata. Persze eleinte jól jött, hogy "kíméletesebb", mert egyszerre kevesebb csipesz dolgozik, de ez 2-3 hónap után már nem számít előnynek. (Bár nem volt szempont, örültem, hogy víz alatt is lehet használni, ehhez képest csak egyszer kipróbáltam, de szárazon használom.)

Azt nem bántam meg, hogy nincs hozzá ilyen-olyan fej, pedig emiatt aggódtam.

A Dual típus szerintem felesleges, bár előfordult már, hogy epilálás után leborotváltam a lábam, mert siettem és nem lett jó. (Nekem van sima borotvám, ha epilátor után te már nem veszel, akkor ilyen esetben néha jól jöhet a borotvás kiegészítő.)


A lényeg: szerintem mindenképp a Braun 7-es széria éri meg a legjobban, bár ezek akció nélkül nem férnek bele a 20ezres keretbe.

Kivétel: [link]

Szerintem tökéletes lenne :)

2018. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!