Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vonzza a fiúkat a szőke...

Miért vonzza a fiúkat a szőke haj?

Figyelt kérdés
Ha látsz 2 ugyanojan szépnek mondott lányt, de az egyik szőke a másik barna vagy feket melyiket választod?? Miért vonzza a fiúkat a szőke haj?? Én ha látok egy szőke hajú lányt hiába hogy szép mégis egy barnát vagy feketét szebbnek látok... (16/L/szőke)
2010. jún. 15. 20:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ahogy mostanában nézegetem a lányokat sokkal szebbek a sötét hajú lányok mint a szőkék...
2010. jún. 17. 09:01
 12/12 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább úgy mondanám hogy kevés ember tudja eltalálni milyen szőke áll neki jól.A természetes szőke az gyönyörűen mutat hiszen eleve olyan hajszínnel születünk amelyik jól áll nekünk.Viszont vannak olyanok akik össze-vissza festegetik a hajukat mikor azt se tudják melyik áll nekik jól,és az nagyon csúnya:S.Például egy ősz típusú nő választ egy hamvasszőke hajszínt,nahát az brutális,de sajnos láttam már ilyet.Szóval szerintem az eredeti szőkék is csodálatosak de a festettek között is van pár kivétel.
2010. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!