Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrnövekedés gátlót/la...

Milyen szőrnövekedés gátlót/lassítót ajánlanátok arcra?

Figyelt kérdés

Egészségügyi okokból kifolyólag lány létemre az arcom is szőrösödik. Az államon erősebb szőrzet nő (a vastagságuk hasonló a férfi szakálléhoz, de nem olyan sűrű), oldalt az arcomon pedig vékonyabbak, pihésebbek de hosszúak. Az államon rendkívül zavar, gyantázom rendszeresen és szedem is, de egy, legfeljebb kettő napon belül elkezd borostásodni, ami ellen nem tudok sokat tenni, tekintve, hogy erős és rendkívül kicsi.


A fő cél természetesen, a szőrnövekedés megállítása, de kezdetnek a szőrszálak erősségének gyengítése is megfelel. Ha valaki tudna ajánlani ilyen krémeket vagy praktikákat, az jó lenne. Lehetőleg olyat ami minél előbb hat (1-2 hónap) de az sem baj, ha hosszabb ideig tart.


A válaszokat előre is köszönöm! :)


19/L



2018. jún. 3. 00:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezzel egy kicsit elkéstél, az amerikai kormány már megtalált.
2018. jún. 3. 01:12
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Aaaaah nemaar
2018. jún. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ipl, de inkább lézeres kezelés a szőr ellen
2018. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy endokrinológus kezel?
2018. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál, bőrgyógyásznál, belgyógyásznál és még endokrinológusnál is, de mindegyik csak egymásra mutogatott, hogy a másik tud ezzel valamit kezdeni. Még van egy pár vizsgálat amit tudnak javasolni, de jó lenne, ha már dűlőre jutnánk.
2018. jún. 3. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tesztoszteron szinted magas. Én tudom ajánlani a fűrészpálma kapszulát, én 1500 mg-ot szedek naponta, és már nem jönnek a nagy bőr alatti pattanások :)) szóval én imádom. Persze kisebb dózisban kezd az adagolast, ha kipróbálod, kis ideig szedj napi egyet, majd kettőt, így emeld az adagot. Vagy igyál fodormenta teát, az is antiandrogen hatás.
2018. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!