Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani megbízható...

Tudtok ajánlani megbízható kozmetikust Budapesten, akinek van tapasztalata PCOS-es / hirsutizmusban (= fokozott szőrnövekedés) szenvedő nőkkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nagyon erős a szőrzetem mindenhol (tényleg mindenhol) hormonális gondok miatt, itthon szoktam szőrteleníteni epilátorral illetve borotvával, de mindig tele vagyok szőrbenövéssel és gyulladással, valamint vannak olyan területek (pl. hát, tarkó), amiket én magamnak nem tudok leszedni rendesen. Nagyon szégyenlős vagyok emiatt, ezért a hasonló cipőben járóktól szeretném kérdezni, hogy tudnak-e olyan kozmetikust ajánlani, aki látott már ilyet és tényleg megbízható. Tudom-tudom, egy kozmetikusnak ez a dolga, és nem kéne félnem előtte, de hallottam már olyat, hogy egy kozmetikus kibeszélte az egyik kuncsaftját a kolléganőinek szőrtelenítés után, hogy hol mennyire szőrös volt, és jót röhögtek rajta..én pedig szeretném ezt elkerülni, és tényleg olyan kozmetikust szeretnék találni, akiben teljes mértékben megbízhatok. :) Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2016. júl. 20. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én nagyon szőrös vagyok és a Szonja kozmetikába járok a 7. kerületben.

Eddig semmi negatív tapasztalatom nincs.

2016. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a tippet! :)
2016. júl. 20. 22:43
 3/4 anonim válasza:
Szia ! Ha még aktuális akkor van az Intimiti gyanta szalon,ők nagyon kedvesek,árban lehet kicsit drágábbak. Illetve Satoczki Beatrice kozmetikus,nála is voltam és kedves volt :)
2016. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm neked is a segítséget! :)
2016. aug. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!