Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hátam hólyagosra fog...

Ha a hátam hólyagosra fog égni ezen a nyáron is akkor mit használjak hogy gyorsan elmúljon a fájdalom? (Olyankor mozogni is alig tudok, vagy akár feküdni. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
hát talán kend be vagy vegyél pólót hogy ne égjen hólyagosra a hátad.erre még nem gondoltál?
2010. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bekenem és póló is van rajtam, de akkor meg a karom ég hólyagosra. Nem működnek hosszútávon a naptejek, még ha többször is bekenem magam :S De ha elmegyek nyaralni akkor meg nem akarok két hétig a 4 fal között "élni", azt itthon is tudom csinálni...
2010. jún. 15. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
használj nagyon erős faktorú krémet és nem fogsz leégni
2010. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

próbálj dél és 3 között kerülni a napon, menj a starndra két váltásban, reggel és délután, ne feküdj ki délben a napra, hogy barnulj!! nem tudok pontos nevet mondani, de a legtöbb naptejnek van egy kistesója, amit napozás után kell használni, hűsíti a bőrt, és segíti a gyógyul

sban... :)

2010. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

MEnj el egy patikába és ott kérd ki a patikus tanácsát, ott vegyél naptejet, nehogy azt mondd ár, hgyo pl egy 50 faktoros naptej mellett leégsz, mert azt nem hiszem el.


NE égesd le magad, előzd meg, mert a bőrrákhoz nagyon jó alap a sokszori leéégés.


A legfehérebbőrű picibabák sem égnek le 50 faktoros naptej mellett, akkor talán neked is jó lesz.

2010. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mégis leégsz ezek mellett, akkor tejfölt kenj rá. Nekem is ez a hatásos.
2010. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha éppen nincs a közelben tejföl? (mert általában külföldön égek hólyagosra.)
2010. jún. 16. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindenáron hólyagosra égni???

Vegyél naptejet!


Meg vigyél magaddal Aloe first-öt, és azzal fújd be!


De előzd meg, használj naptejet és nem fogsz semennyire leégni. Ha vízbe mész, utána újra kend le magad.

2010. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A natúr joghurt is gondolom, hogy jó, csak ne light-os legyen. Azt kapni külföldön....
2010. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!