Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az igaz, hogyha epilálás...

Az igaz, hogyha epilálás előtt veszek be egy fájdalom csillapítót, akkor kevésbé fáj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.És nem is érdemes fájdalom csillapítóval tömködni magad minden egyes epilálásnál! Mert a bőröd fáj olyankor ahogy tépi ki a szőrzetet és nem belülről hogy a fájdalom csillapító hasson rá! Mért nem használsz inkább gyantát?-az is fájdalommal jár de kevésbé és meglehet szokni
2009. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyébként nekem kozmetikus ajánlotta,hogy hatásos lehet,bár szerintem se érdemes ezért gyógyszereket tömködni magadba,inkább szoktasd magad hozzá,egy idő után nem lesz annyira vészes.
2009. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nagyon nem fáj, hogy mérgezned kelljen magad gyógyszerekkel.:) Lidocain krémet szoktak használni a nagyon érzékeny területeken.
2009. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yuda ***** válasza:
100%
Ezt a külsőleg használatos lidocain krémet használják valóban és semmiképpen nem hatásos belülről.
2009. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már késő,mert vettem be egyet.De azért köszi a válaszokat!
2009. jan. 22. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól nem lesz bajod, hogy már vettél be egyet :)


De szerintem is felesleges mindig bevenni azért, mert te epilálni akarsz. Úgyse hat, max bebeszéled magadnak, hogy most nem fáj annyira. De képtelenség, hogy az úgy hasson. Szerinted ha elvágod az ujjad akkor a fájdalomcsillapító használ? Mert szerintem nem nagyon.


Szerintem a gyanta se jobb, mint az epilátor, bár kinek mi. Én a kezemet is epilálom, kibírom. Az első pár perc nehéz, de utána már nem nagy szám.

2009. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy bevetted már bajod nem lett belőle... de sztem nem sok hatása van mert ahogy írták nem belső fájdalmad van hanem a böröd felső felülete fáj ahogy kitéped a szőrt! Enyhités képpen tudom ajánlani elötte egy jó fürdöt és kiáztatod vele egy picit a böröd és lazább lesz a felülete így nem fáj annyira. Nekem legalábbis ez vált be a legjobban. Vagy vegyél esetleg olyan epilátort ami jegelös vagy milyen vagy van még vmi masszirozos is.
2009. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én mielőtt epilálnék, jó forró fürdőt veszek, és utána minél hamarabb hozzálátok. mint az előttem szóló is megmondta, fellazítja a bőrt, tágítja a pórusokat, satöbbi.

utána testápolóval kend be vastagon és abszolút nem fog fájni! ;)

2009. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!