Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak korpa ellen?

Mit csináljak korpa ellen?

Figyelt kérdés
megmosom a hajam és ugyanúgy benne van a korpa, viszket nem tisztul ki egyszerűen milyen sampont vegyek? vagy mit csináljak vele? már nagyon idegesít

2018. jún. 3. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Válts sampont.
2018. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Életemben nem volt korpám soha, de pár éve besz.optam. Használtam egy gyógynövényes sampont, azt hittem megbolondulok, viszkettem. Már azt néztem, hogy nem-e tetves lettem, tele volt "szeméttel" a hajam, aztán rájöttem, hogy a tetű sampon csinálja. Elhagytam vettem egy más fajta márkát, de kimondottan korpás hajra, megkellet szabadulnom tőle és sikerült.
2018. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de én már nagyon sok sampont használtam, egysem segített
2018. jún. 3. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
miket használtál?
2018. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nizoral sampon
2018. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 CLH15 válasza:
szia, nekem is korpás hajam volt nagyon es viszketett is egyfolytaban, head and shoulders aztan viszont nálam nagyon bevált, csak ajanlani tudom!
2018. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már használtam head and shoulderst nem vált be
2018. jún. 4. 00:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Készíts pakolást: egy csésze erős kamillatea (kihűlve), 4 csepp teafaolaj és 1 evőkanál méz. Keverd össze őket és masszírozd a fejbőrödbe majd hagyd rajta befóliázva kb. 20 percet. Utána moss hajat.
2018. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Syoss Anti Dandruff!

Ugyanez volt a problemam, es par hajmosas utan tokeletesen letisztult a fejborom. Azota is ezt hasznalom.

Egyszer probaltam mast es azonnal visszakorpasodott

2018. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vicc: volt olyan ismerősöm, akinek azután múlt el végleg a korpa, hogy teljesen kopaszra borotválta a fejét. (értsd: utána se korpásodott már később, amikor kinőtt a haja)
2018. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!