Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem mondani és...

Tudnátok nekem mondani és linkelni jó minőségű szemöldökcsipeszeket?

Figyelt kérdés
Olyan szemöldökcsipeszt keresek, amivel a nagyon rövid szemöldököt is könnyen ki lehet szedni. Tudnátok ilyent küldeni, mutatni? Milyen márkájút vegyek? Milyen legyen a vége? Hegyes? Lapos? Hol tudok venni? Rendelni?
2018. jún. 7. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van és nagyon meg vagyok vele elégedve:

[link]

2018. jún. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél, vagy késboltban (pl.: Extrametál) lehet kapni a profi szemöldökcsipeszeket, a rossmann-os, dm-es, stb. szemöldökcsipeszek nem is olyan jók, és kb. 3x annyiba kerülnek, mint a fodrászkellékesnél. Pl.: Eurostil, Titania, Solingen, Extrasol, Rubis, Kiepe, Nagy István féle.


Ezek a professzionális szemöldökcsipeszmárkák 349 Ft-tól egészen 13.000 Ft-ig terjedő árakkal. És ezeket nem árulják se a rossmannban, se a dm-ben, se a müllerben...


Szemöldökre inkább a ferde csipesz való.

2018. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hegyes szemöldökcsipesz az igazából szálas műszempilla felrakására való csipesz, szemöldököt azzal nem tudsz szedni.
2018. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lapos, szögletes végű való erre. De arra vigyázz leginkább, hogy a színezett vagy agyondíszített "szépségek" nem valók semmire, max dísznek; ugyanis össze-vissza hajlanak, nemhogy még meg lehessen fogni velük a szőrszálakat. Én egyszer megszívtam egy ciklámenszínűvel, ellenben az ezüstszínű jó volt.
2018. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!