Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van az államon egy hatalmas...

Van az államon egy hatalmas bőr alatti pattanás, mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy az oda fog nőni egy óriás pattanás,vagy nem tudom,mert nagyon fáj és olyan,mint egy nagy dudor.Mit csináljak vele?? :(

2018. jún. 8. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha van közepe akkor nyomd ki, ha nincs akkor fogkrémet kenj rá (le fogja szárítani) vagy ha félbevágott paradicsommal ha átdörzsized az is leviszi a gyulladást.
2018. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Először a paradicsomosat próbálom,mert már hallottam róla,hogy ezt kell fehér rész nélküli pattanásra dörzsölni és akkor kihozza azt a fehéret és ki lehet nyomni,de erről a változatáról még nem hallottam.Szóval ma kipróbálom. :)
2018. jún. 8. 07:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jódozgatni szoktam és nem piszkálom, nem nyomkodom, mert akkor még rondább lehet. Naponta többször kend be Betadinnal, általában 2-3 nap alatt szépen visszamegy.
2018. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én a még bőr alatt lévő pattanásra teafaolajat szoktam kenni, mert attól a pattanás visszahúzódik.
2018. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
tűzben sterilizálsz egy tűt és a közepébe nyomod óvatosan
2018. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Érdemes minden nap feketeszappannal arcotmosni mert az meggátolja az ilyesfajta pattanásokat is!
2018. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre,hogy már most sokkal jobb,mint reggel volt.Nem tudom mitől,mert még a paradicsomost se csináltam meg,de úgy látszik már nem is kell. :D
2018. jún. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!