Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti reggel vagy este szoktatok...

Ti reggel vagy este szoktatok fürdeni? Vagy van itt olyan aki reggel és este is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Én reggel szeretek, de gyakran fürdök este is. El fogok kopni a végén.
2018. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Én nyáron szeretek reggel és este is fürödni. Sokkal frissebb vagyok meg jobb a közérzetem ha reggel is megfürdök
2018. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Mindig reggel! Nyáron előfordul, hogy naponta többször is.
2018. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én izzadtan utálok lefeküdni, úgyhogy esténként zuhanyzom.
2018. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Este szoktam, de nyáron van, hogy reggel is, vagy valamikor nap közben.
2018. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én este szoktam, de ilyenkor nyáron pl délután is, ha mondjuk hazaérek és nagyon leizzadtam.
2018. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem ezt a reggel fürdés dolgot. Főleg a városiaknál van így azt hiszem. Napközt az ember megizzad. A csajok mászkálnak papucsba, tiszta poros (por+ szmog maradék+ kiszáradt, felporlott köpet+kutyagumi) lesz a lábuk. Aztán úgy feküdni az ágyba..? Esti szex ilyenkor hogyan..?


Én este szoktam fürdeni. Reggel kakkantás után megzuhanyzom ott lent (+ akkor már a farkincámat is megmosom), ha van időm. Ha nagyon meleg van, vagy egyéb dolog indokolja akkor lezuhanyzom délután is, de az esti fürdés az fix.

2018. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban este, ha nagyon fáradt vagyok akkor marad reggelre.
2018. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig este. Nagy melegben reggel is. De az estit soha nem hagyom ki, nem mennék koszosan az ágyikómba.
2018. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
100%
Általában este, de van amikor napközben is kell, pl. ma egész délelőtt kutyákkal futottam, hazajöttem és alig vártam hogy fürödhessek. Mivel ma már sehova nem megyek, egyből alvósba konvertáltam magam és ma már nem fürdök. De ha délután még mennék valahova, akkor este is fürödnék.
2018. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!