Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Károsítja a hajam ha nem...

Károsítja a hajam ha nem speciális ollóval vágom?

Figyelt kérdés
A hajam kb 95%-a nem töredezett, viszont néha látok 1-2 hajszálat ami a maradék 5%-ban van és kettévan nyílva. Szerintetek kárt okozok neki, ha otthoni papírvágó ollóval vágom le őket? Mert most pár törött szálért nem szeretnék elmenni fodrászhoz, hogy ő a hajvágó ollójával levágja, pedig tudom az jobb lenne...
2010. jún. 16. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ha elég éles, kutyabaja se lesz. az a lényeg. először hallok speckó ollóról amúgy:D
2010. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van pár fodrász ismerősöm, akiktől mindig hallom hogy 20-30 ezerért vettek egy új ollót. Gondolom valamiért másabb az az olló, mint a párszázas papírvágó :D
2010. jún. 16. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
ha éles, akkor nem para.. szerintem meg ugrattak... 20-30 ezerért már hajvasalót kapsz pl...
2010. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha nem reszelned kell vle, akkor semmi baja nem lesz :D

bár nekem speciális ollóm van :P

2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. jún. 16. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:
nem vicceltek tényleg vannak ennyiért speckó ollók! Szerintem amúgy nem lesz semmi baja, ha éles, vagy ha körömvágó ollóval vágod (a haj hasonló anyagból van mint a köröm) de amúgy drogériákban már ilyen 2000ért is tudsz venni hajvágó ollót, ha mégis aggódnál
2010. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szárazon nem jó hajat vágni. Később hamarabb fog szétválni a vége azoknak a szálaknak amik házi ollóval lettek levágva. A fodrászollók élesebbe. Akár 400 000-ért is lehet hajvágó ollót venni. Sokan levagdossák a hajukat maguknak és nincs semmi bajuk. Ez hajfüggő is. Ha száraz a hajad (úgy értem kiszáradt, nem csak száraz állapotú) akkor lehet hogy rögtön széttörik ahogy levágtad.
2010. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát száraz a hajam :/ Akkor inkább ezt fodrászra bízom. :)
2010. jún. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!