Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hülyén barnultam le, hogyan...

Hülyén barnultam le, hogyan korrigáljam?

Figyelt kérdés

Nos pólóban voltam azaz a karom leégett a fenébe aztán most a karom szép barna a vállam hófehér, nagyon erős kontraszt van.


Talán a lebarnult részt kenjem be nagyon erős naptejjel a fehér részt meg hagyjam érintetlenül vagy nagyon gyenge naptejjel kenjem be és feküdjek ki napozni?



2018. jún. 10. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Pár alkalommal a már lebarnult részt kend be 50-es faktorú naptejjel, a többit meg 20-30-assal, hogy az UV sugárzás ellen védve legyél. Előbb utóbb kiegyenlítődik.

Ha az utcán jársz és pólóban vagy, a kilógó részeket akkor is kend be magas faktorú naptejjel, hogy ne barnuljon tovább.

2018. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolót kijavitanam, a 30-as illetve 50-es naptej között nincsen akkora különbség, mint gondolja, előbbi az UV sugarak 96, utóbbi 98 százalékát védi ki.
2018. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen valami gyenge naptejet azért kenek az UV miatt, aztán jól lenapozom magamat :D
2018. jún. 10. 23:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés, de szoláriumban is működne ez? Szóval ha elmegyek egy szoliba és a lebarnult részt 50-60 faktorú naptejjel kenem akkor azt megvédi a szoláriumtól a barna részt? Mert lehet egyszerűbb lenne pár percet ott eltölteni mint napozgatni.
2018. jún. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!