Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten mennnyiért csinálna...

Budapesten mennnyiért csinálnak esküvőre alkalmi frizurát? A 10 ezer reális?

Figyelt kérdés
Nem járok fodrászhoz, nem vagyok képben az árakkal. Nemsokára esküvőre megyünk és szeretnék valami szuper frizurát fonással meg hasonlókkal. Mennyiért csinálnak egy ilyet? Barátnőm szerint az ő lányának hasonlóért 5 ezret kértek és még gyerek, szóval 10 ezer alatt biztos nem úszom meg, de én ezt sokallom. Igaza lehet?
2018. jún. 11. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán kijön egy alkalmi frizura 5000 Ft-ból, főleg ha nem a legpuccosabb szalonba mész, hanem egy sima, normális fodrászatba. Nekem legutóbb egy alkalmi smink és frizura volt összesen 7500 Ft és gyönyörű lett minden. :) Egyébként szinte minden valamire való helynek van már honlapja árlistával, le tudod csekkolni, hogy mi kb mennyi. Tanács, ha találtál egyet, jelentkezz be minél hamarabb, mert így nyáron szombatonként az esküvők miatt eléggé tele szoktak lenni.
2018. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem szalagavatóra a Quick hairben csináltak hajat is és sminket is. Nem lett olyan a frizuram, mint szerettem volna, nagyon szép lett, csak ilyen szoros fonasos konty lett, nem olyan laza messy mint szerettem volna... A sminkem is túl erős lett, termeszetesebbet szerettem volna, szóval kellett letorolnom belőle.
2018. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szalagavatóra a Quick hairben csináltak hajat is és sminket is. Nem lett olyan a frizuram, mint szerettem volna, nagyon szép lett, csak ilyen szoros fonasos konty lett, nem olyan laza messy mint szerettem volna... A sminkem is túl erős lett, termeszetesebbet szerettem volna, szóval kellett letorolnom belőle. Ja és 10000 alatt volt, szerintem olyan 6-7 ezer körül összesen, de van honlapjuk ahol tuti hogy leirjak az árakat. És be is lehet jelentkezni előre.
2018. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!