Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörhajú hajú lányoktól...

Göndörhajú hajú lányoktól szeretnék tanácsot kérni. Ti mit és hogyan használtok?

Figyelt kérdés

Nagyon göndör hajam van. Száraz töredezett, már minden sampont pakolást kipróbáltam de semmi.

Most a syoss-tól a göndör hajra való sampont és a kétfunciós krèmet/hajpakolást használom de attól csak össze tapad a hajam.. Nem tudok már mit tenni vele egyszerűen.. Nőni sem akar. Tanácsot szívesen fogadok.



2018. jún. 11. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A kókuszolajat is próbáltad? Nekem csodát tett a hajammal. Most puha és fényes, pedig csak havi 1-2 alkalommal szoktam használni.

A növekedésre meg a B-vitamint tudom javasolni. Én jelenleg sima sörélesztő tablettát szedek, de a Béres Szépségvitaminjával is nagyon jók a tapasztalataim.

Ezeken kívül egy teljesen natúr sampont használok, Yves Rocher márkájú, valami szilikon- és parabénmentes, nincs benne semmi különleges. A hajhabom jelenleg Baleás, mást nem szoktam használni.

2018. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kókuszolajat még nem próbáltam, de viszont mostmár rászánom magam.

Sokáig a ricinus olajat használtam de semmi.. Valahogy nem akar nekem engedelmeskedni a hajam 😕

2018. jún. 11. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az Aussie Miracle Moist balzsamot használom ahhoz a balzsamhoz, amit te is haszálsz. Nekem tökéletesen működik. A balzsamtól nagyon puha, rugalmas lesz a haj.
2018. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!