Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pénteki évzáróra milyen hajat...

Pénteki évzáróra milyen hajat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hosszú,dús,hullámos hajam van.

Pénteken lesz az évzáró és nem tudom milyen hajam legyen,olyan kellene ami ha jobb idő lesz,

megmarad vagyis nem izzadom ki,

ha viszont esős idő lesz akkor is megmarad.

Aki esetleg tud képet linkelni,azt megköszönném.

Várom az ötleteiteket,előre is köszönöm :)


2010. jún. 16. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ne legyen túl giccses
2010. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 molli99 válasza:
Pff ez jó kérdeés én is kérdezném.Szerintem vasald ki.Én ünnepekre vasalom,bulikra göndörítem ;)
2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szonjunaaa válasza:

figyel, én is keresek magamnak mindenféle hasviseletet, csak nekem nem hullámos a hajam, ezért göndörítem, de rengeteg képet/ videót találtam ami neked is jó lehet :D


[link] ( ebből a 2. a neked való)

[link]

De akár azt is csinálhatnád hogy a google-n beírod, mondjuk hogy elegáns konty vagy ilyenek akkor rengeteg jó ötletet találhatsz :D Sok sikert és értesíts ha találtál valamit egyenes hajra is! :D

2013. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!