Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is tele van csípésekkel?

Más is tele van csípésekkel?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja szúnyogcsípés, de én meg 1 szúnyogot se láttam. Annyira elegem van már ebből, hetek óta tele vagyok csípésekkel, majd megőrülök úgy viszket...:S
2010. jún. 16. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egyáltalán tele szúnyogcsípésekkel,pedig még kertitavunk is van,a szobám az fölött van,és mindig nyitva hagyom az erkélyajtót.
2010. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
énis teli vagyok..szétvakartam már a lábam:S:S
2010. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát valószínű, hogy szúnyogotok van, és este, mikor alszol, nekiindul vacsizni... belőled... Szerintem szerezz be valami szúnyogirtó spray-t, vagy olyat, amit a levegőbe kell fújni vagy olyat, amit a testedre, vagy mindkettőt, nagyon agresszívak most a szúnyogok, látnád a lábamat... Olyan, mint kiskoromban, mikor tele voltam sebesülésekkel... Engem már talán azért nem csípnek a napokban, mert nem maradt szabad felület...:S;) De, hogyha nem hasonlít szúnyogcsípésre, esetleg egymás mellett több van, és a színük erőteljes, lehet, h ágyi poloska, azok is csak este jönnek elő csipkedni...
2010. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dettó.
2010. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tele vagyok szúnyogcsípésekkel, de engem nem igazán zavar. Minden este kint ülünk az udvaron a haverokkal és néha elfelejtünk szunyogriasztót rakni a fáklyába. Ez z eredménye.
2010. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Igen azok lehetnek szúnyogcsípések a leírás szerint.

Ha 2-3 napon belül nem múlnak el,az allergiás reakció.

Nekem sem múltak el,elmentem orvoshoz aki Clarinase tablettát írt fel,este 1 szemet kellet szednem.

Mellette kenegetni Fenistil géllel a csípést.

Ha nem akarsz gyógyszert szedni,

a Fenistil kenőcsöt próbáld ki mindenképp,

nekem használt,mondjuk én szedtem a gyógyszert is.

Vény nélkül vehetsz,925 Ft környékén van az ára.

Ne vakard ki őket arra figyelj,azzal csak rontasz a helyzeten.

2010. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szintúgy...én észre se vettem amikor megcsíptek. Gondolom álmomban még inkább nem vettem észre egy egy kósza kis dögöt. :S
2010. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam nappal szoktak kijönni. :S
2010. jún. 16. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is tele vagyok csíopésekkel,de nekem 2hetes szúnyogcsípés még látszik,és én bedagadok ott ahol megcsíp.Gondolhatok hogy nézek ki.

22/L

2010. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is tele van a làbam minden nyàron, de csak nyàron és nagyon viszket.Én se tom hogy mitől van.De ha nagyon csúnya a làbad akkor ajánlom a Bathrobant,mert attòl sokkal szebb lesz.
2011. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!