Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki volt végleges lézeres...

Aki volt végleges lézeres szőrtelenítésen, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

A lábamat epilálni szoktam, azzal nincs probléma. És az nagyon drága is lenne véglegesnél. Viszont az intim területen próbáltam már mindent, semmi nem vált be. A hónaljamra jó a borotva, de azt sűrűn kell nagyon. Ezért utóbbi kettőre szeretném a véglegest.

Aki volt közületek, mi a tapasztalata? Tényleg nem nő vissza utána a szőr később sem? Hány alkalom volt a kezelés, és mennyibe került? Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!



2018. jún. 12. 20:37
 1/2 Dávid86 ***** válasza:
23%
Szia, én nem vettem részt ilyenen de alaposan utánaolvastam a témának, és látva hogy milyen csúnyán megégethet nem ajánlom. Inkább elektrolízis, azt próbáld ki. Tuti végleges.
2018. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem ajánlom.
2020. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!