Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítésen...

Végleges szőrtelenítésen gondolkodom mindkét lábszáramon. Használta már valaki közületek az Epilar szőrtelenítési eljárást és mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem hasznàlt. Biztos van, akinek igen, de 10 év alatt màr rengeteg módszert kipróbàltam, és arra jutottam, hogy nincs tartós szőrtelenítés, végleges pedig plàne nincs. Most àltalànossàgban beszélek, biztos van, aki talàlt jó módszert, de a többségtől azt hallom, nem nagyon van erre csodaszer. :( Marad a gyantàzàs... Az Epilarra még a kozmetikusom is azt mondta, hogy nem túl hatàsos, pedig neki dicsérnie kéne! :D Azt hiszem, ez elég sokat elàrul a módszer hatékonysàgàról. :D
2018. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!