Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Az arcomon lévő kis puklikat el lehet valahogy tüntetni?

Van 3 kis pukli az arcomon, nem nagyok, kb mint egy pattanás, de engem zavarnak. Fogalmam sincs mik lehetnek, egyszer csak megjelentek. Ugyanolyan színűek mint a bőröm. Kettő az orromon van, egy a homlokomon. Ezeket el lehet vajon tüntetni valahogy? Ha igen, ki csinál ilyet? Kozmetikus? Bőrgyógyász?

jún. 13. 18:52  Privát üzenet  

A válaszok
En eloszor egy kozmetikushoz mennek el mert lehet hogy bor alatti pattanas.Nekem is volt ilyen.Ha a kozmetikus azt mondja hogy nem tudja mi az es nem akar hozza nyulni akkor szerintem erdemes elmenned es borgyogyaszhoz.Remelem tudtam neked segiteni.16/l

A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 13. 20:40 Privát üzenet
*erdemes elmenned egy borgyogyaszhoz

A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 3/3Időpont jún. 14. 14:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Nokia lumia 720-as telefonomnak az alaplapja be vizesedet, lehet ezt valahogy-valahol cserélni?
Homlokra a mitesszer tapasz jó? A kis puklikat is kiszedi? (zárt mitesszer)
2016-s Google Maps műhold felvételek megtekinthetoek még valahol/valahogy?
Lehetséges ~valahogy~ (ha igen, akkor hogy) edzeni, óvni, élesíteni a hallást a magas frekvenciákra? (Vagy ez kapásból képtelenség)
Bárárny himlő után maradt heg EL lehet valahogy eltüntetni ? Még tini vagyok szóval kezelésekre nem tudnák járni meg  ilyen drágább dolgokra valakinek valami ötlet ,...
Bárárnyhimlő után maradt heg EL lehet valahogy eltüntetni ? Még tini vagyok szóval kezelésekre nem tudnák járni meg  ilyen drágább dolgokra valakinek valami ötlet ,...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!