Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetkó para normális ez?...

Tetkó para normális ez? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm csinált nekem egy tetkót a bokámra ingyen ez mind szép és jó. Azt mondta hogy jó pár napig ne érje víz. Mégis mennyi az a jó pár nap? Most 3 napos a tetkó amúgy. Már sebes is és viszket mint az állat. Sok helyen azt olvasom hogy a tetkónak nem szabad sebesnek lennie de miért?? Régen is így volt nem?? Amúgy neogranormonnal kenem. Most viszont egy csaj jól beijesztett mert azt mondta hogy az kifakítja igaz ez? Normális válaszokat várok. Előre is köszi.
2010. jún. 16. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor fakul ki, ha leszeded róla a varrt. Azért viszket, mert gyógyul, bár nekem nem viszketett olyan extrán emlékeim szerint. Ha nagyon gáz, esetleg allergiás lehetsz a festékre.Itt olvashatsz a friss tetkó helyes kezeléséről: [link]
2010. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia:)

ne aggódj, az normális, ha viszket:)

egy tetoválás teljes gyógyulási ideje 2 hét:)

ez idő alatt nem érheti napsugárzás és szolárium:)

még szerintem pár napig ne érje víz (2-3 nap), a bokádat úgyis jobban tudod védeni, mintha máshol lenne:)

ne vakargasd az a lényeg, várd meg míg magától lejön a varr, és szép lesz:)

egyébként ha nem maradna meg szépen a színe, akkor visza lehet menni korrekcióra, ez a tetoválásoknál megszokott, mert valamennyi festéket kidob a bőrünk:)

szóval no para:)

remélem segítettem:)

2010. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most akkor már megnyugodom :)
2010. jún. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!