Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösre szeretném festeni a...

Vörösre szeretném festeni a hajam, de fogalmam sincs, hogy milyen árnyalatú legyen, kicsit narancsos vagy inkább rezes esetleg másmilyen!?

Figyelt kérdés
Linkeljetek be nekem képeket is, nagyon szépen köszönöm!:)
2010. jún. 16. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

[link] <---- ez világosabb vörös, de szép


[link] <---- ez inkább barnás vörös, de nekem ez is bejön

2010. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
űűű a 2. nagyon szép
2010. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szuper képeket linkeltetek be!

még egyszer köszönöm!:)

És erről a két színről mit gondoltok?:)

[link]



[link]

2010. jún. 16. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik, mindkettő narancssárgás.
2010. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg nagyonis :DD imádom ezeket a színeket.A többiek annyira átlagosakat és unalmasakat linkeltek be(kivéve azt a pirosasat),szerintem inkább egy ilyesmit válassz(:(ez kevésbé vénkisasszonyos is ;)
2010. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

jujj, köszi a bátorítás kedves utolsó előtti hozzászóló, nekem is leginkább a narancsos árnyalat jön be mert nem átlagos, és szerintem elképesztően dögös!:)

Az utolsó válaszolónak pedig extra köszönet, hogy ennyi oldalt belinkelt gondolom nem kis munka volt!:)3 olyan kép is volt közte ami nagyon tetszik!:)

2010. jún. 16. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:

imádok linkelni úgyhogy szívesen csináltam és nekem is nagyon tetszik a vörös haj, már voltam is vörös, igaz nem nagyon látszott, inkább vörösesbarna volt

most elgondolkodtam rajta, hogy én is vörösre festeném a hajam

2010. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!