Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. nem fogta be a hajam...

S. O. S. nem fogta be a hajam a festék eláshatom magam?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy sötétkékre festett sötétszőle hajamat szerettem volna visszakapni és mivel eddig is otthon bűvészkedtem azt gondoltam ez sem lehet annyira nagy cucc, nekiestem kiszivattam fogjuk rá hogy egyenletes is lett. A bonyodalom ezután kezdődött.. vettem egy garnier szőke hajfestéket kb olyasmit mint az eredeti szinem. Rákentem vártam lemostam de brutális lett az eredmény. A fejem tetején szinte semmit nem fogott rajta úgy nézek ki mint egy naposcsibe a hajhossz közepén a dobozon lévő árnyalat és az ezüstös zöld között mozog a szín és a vége lett olyan mint amilyenre számítottam. Teljesen be vagyok tojva hogy tönkretettem a hajam nem tudom mit lehetne vele kezdeni. Az volt az első ötletem hogy veszek egyel sötétebb festéket és rákenem hátha de ha az se fogja be nincs több ötletem. Légyszi írjatok használható ötleteket vagy vmi csodafodrászt mert nem birom sokáig :c

2018. jún. 18. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elásnod magad!

Tudásodon viszont van még mit növelned.

Csodafodrász írását ne várj, hiába kapnál ilyennek címét Szombathelyen, ha te Záhonyban laksz.

Keress környékeden egy fodrászt, ha tud és te meg tudod fizetni segítségét, akkor segít.

Ezt könyveljed el tanulópénznek.

2018. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

a sötét festék be fogja fogni, viszont utána nehezebb lesz visszakapnod a szőke hajadat. El kéne menned egy fodrászhoz, ő hidrogénperoxiddal kiszőkíti. Otthon is probálkozhatsz vele, de azt nem ajánlom, mert nagyon könnyű elrontani és egy ilyen szőkítés nagyon roncsolja a hajat.


Ezen kívűl nem tudom, hogy milyen sötétkék hajfestéket használtál, viszont általában a szines hajfestékek (kél, zöld, piros, rózsaszín...) pár hónap után kikopnak a hajból.

2018. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el fodrászhoz, rárakhatsz festéket de a szőkítés miatt le fog dobni mindent. Ki kéne javítani hogy egyenletes legyen és normális festékkel befesteni, fodrász tudni fogja milyet kenjen rá amitől nem lesz zöld
2018. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz feltenni?
2018. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El ne ásd magad, de valószínűleg nincs más valódi megoldás, mint hogy le kell vágni tüsire, aztán majd megnő az eredeti színében. Nézd úgy a dolgot, hogy legalább egy csomó frizurát kipróbálhatsz majd, amíg visszanő.
2018. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!