Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csíp! Ez normális?

Nagyon csíp! Ez normális?

Figyelt kérdés
elég mentoholos fogkrémmel bekentem a pofámat.nagyon csíp,marhára könnyezem és folyik az orrom.mikor fog elmúlni?és a fogkrémet mikor kell lemosni?
2010. jún. 16. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
de miért kented be? és hol? és mennyire?
2010. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem szokták az egész arcot bekenni..

ha pattanás miatt mondod (már pedig miért másért mondanád) akkor azt azért szokták h a nagyobb pattanásokat előbb kilehessen nyomni.. tehát nem az egész arcot kell bekenni hanem azt az egy-két pattanást..

de amúgy igen.. k_rvára csip az elején, de aztán elmúlik egy idő után.. és megszárad a fogkrém, de pontosan nem tudom mikor kell lemosni, és pár óráig rajta szoktam hagyni.

2010. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer én is bekentem az egész arcomat fogkrémmel. azt hittem szebb lessz a bőrőm. viszont annyira csípett .. az orrom folyt, a szememből a könny, és bevörösödött... rögtön mosd le. én is lemostam .. utánna még 10 percet csípett..
2010. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fogkrém? Őskori tévhit, hogy használ. Kiszárítja a bőt, de csak a felső réteget. Nem véletlen, hogy nem bőrre való...


Arcra használjatok Lubexyl szuszpenziót, gyógyszertárban lehet kapni, 2200 Ft, olyan, mint egy folyékony szappan, úgy is kell használni, csak vigyázni kell, mert a textíliákat fehéríti.

Nekem egy hét alatt úgy rendbe vágta az arcom, hogy hajjajj, pedig mitesszeres voltam.

2010. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondjuk mosd le és akkor nem fog csípni!
2010. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

pattanásra használod nem?

Én nem fogkrémet hanem olyan krémet használok ami direkt erre van de már próbáltam a fogkrémet is de sztem normális,nekem is ilyen.

2010. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fogkrém nem jó patira, mert flourt tartalmaz és irritálja a bört
2010. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak reggel szabad lemosni, addig kenj rá még egy réteget, akkor múlik el az égető fájdalom is!
2010. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

utolsó válaszon szakadokxD

amúgy,szerintem ne használj többet fogkrémet az arcbőrödre...hátcsak gondold végig milyen irritációt váltott ki rajta,könnyezel csíp stb...ha pattanásos vagy akkor a bőrtípusodnak megfelelő krémeket használj,hidd el egy rossz krém,gél akármi használata mégjobban ronthajta a bőröd állapotát...

2010. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig elmúlik tőle a pattanás pár nap alatt :O

Én este kenem be, és reggel mosom le.

Tényleg csak a pattanást kend be.

A szem alatt kellemetlen, való igaz :D

2010. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!