Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális érzés, hogy az...

Az normális érzés, hogy az arctisztító tonikom iszonyatosan csíp? Nem a bőröm felszínén, hanem sokkal mélyebben.

Figyelt kérdés
Eddig a Fabulon Tini tonikját használtam, nagyon szerettem, de mégsem volt az igazi. Azt hallottam, hogy mivel alkoholt tartalmaz, sosem lesz tökéletes megoldás. Most vettem egy másik arctisztítót, olyan erős, hogy hirtelen levegőt sem kapok tőle... :)(pár másodperc, ki lehet bírni) A használt részen pedig csípő érzés jelentkezik. A Fabulonnál nem volt ilyen, és nem tudom, hogy ez most jó vagy nem. Egy tuti: ez a cucc, csodát tett az arcommal. Érzem, hogy mélyen tisztít... :)
2011. jan. 23. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mit használsz ?

érdekel :)

2011. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Avon - Clearskin arctisztító tonik
2011. jan. 23. 09:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Az ELLE magazinban olvastam, hogy ha csíp egy tonik vagy egy arckrém, akkor azt el kell dobni, mert a bőr nem szereti. Lehet, hogy ebben van valami alkoholszármazék vagy szalicilsav az csíp benne.
2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szalicilsav van benne. Esetleg egy kozmetikus véleménye? Örülnék neki! :)
2011. jan. 23. 10:46
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Pont a salyciltől van aranyom. Úgy szárítja a bőrt, hogy az már gáz.Ne használd, vegyél érzékeny bőrre valót, vagy természetes anyagokat tartalmazó tonikot.

Ezért utálom az avont.

2011. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok az aranyod...

2. Attól, hogy ez a termék nekem nem jött be, tehát NEKEM és nem neked, attól még nem kell fújolni semmit.

3. Nem mondtad, hogy kozmetikus vagy, tehát úgy veszem, hogy nem, így nem biztos, hogy a szalicilsavról annyi mindent tudsz!

Kösz a választ...

2011. jan. 23. 11:29
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Te aztán rohadt kedves vagy...
2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jan. 23. 12:44
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyél csak avont még, a jó salicylsavasokat...
2011. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kezdek aggódni érted...
2011. jan. 23. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!