Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőknek kopaszodásra valami...

Nőknek kopaszodásra valami csodaszer?

Figyelt kérdés
Voltam már góckutatáson semmit nem találtak,de nagyon csúnyán ritka már a hajam.Valakinek van valami ami bevált,és újra elkezdett nőni a haja?

2018. jún. 18. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat?
2018. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foltosan hullik vagy mindenhonnan egyformán?
2018. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így elől a fejem teteje közepén.😏Már nem veszek észre sok hullást,de nőni sem akar.
2018. jún. 19. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmm, és sokáig hullott? Nekem az volt, hogy mindenhonnan, de főleg a tetejéről és az elejéről, és vérszegény voltam. Mikor a bőrgyógyász megnézte, azt mondta, felesleges gócot keresni, mert annál foltosan hullik a haj.


Merz Special Drazsét ajánlom, ricinus vagy amla olaj, én a kettőt keverem, és nézz utána az Andrea cseppeknek, ebay-ről vagy aliexpress-ről be lehet szerezni.

2018. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ricinus olajat használtam,most Bánfi hajszeszt.Van is kevés baba hajam.Az andrea cseppet most várom wishről.😄A bőrgyógyászom amúgy azt mondta ez örökletes.Csak az a furcsa nálunk senki nem kopaszodik.😒Remélem az andrea be válik majd.
2018. jún. 20. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!