Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami csodaszer amitol...

Valami csodaszer amitol gyorsabban no a hajam?

Figyelt kérdés
Levagattam egy kicsit a hajambol 5-7 centit es nagyon nem tetszik igy es minnel gyorsabban vissza akarom noveszteni, nem tudtok valami bevalt praktikat?:(

2017. júl. 5. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egészséges táplálkozás mellett az E vitamin, a B vitamin szedése sokat segít, de gyorsítani számottevően nem fogod tudni.

Nekem anno sokat segített, ha masszírozgattam heti egyszer 10 percet a fejbőrömet. Ma derék alá érő hajam van, le sem áll a növéssel...xdxd

2017. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
27%
Úgy hallottam hogy a ricinusolaj sokat segít! Nekem ami bevált az az hogy minden hónapban levágok a hajamból max 1 centit és nekem ettől sokkal gyorsabban nő a hajam mivel a töredezett a hajad lassabban nő
2017. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csodaszer nincs,ezt jegyezd meg!

Ricinus olaj,különböző pakolások,fejbőr masszázs sokat segít.Google a barátod,rengeteg cikk van erről.

2017. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!