Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megtudja mondani valaki, hogy...

Megtudja mondani valaki, hogy ez milyen hajszín/árnyalat lehet?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy a képen láthatő két karakternek milyen árnyalatú a haja... Van ennek a hajszínnek konkrét elnevezése esetleg?

Vagy olyan árnalatot mondanátok ami szerintetek a legközelebb áll ehhez...?

Ilyesmire szeretném festeni a sajátomat.


Köszönöm a segítséget és a tippeket!


[link]


[link]



2018. jún. 22. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Barna. Ha te fested akkor ombre hajad lesz . Attól függ fiú vagy lány vagy . Ennyit tudok
2018. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi és lány vagyok.:) Hogy "sima" barna? Ez kicsit kiábrándító... Mármint én barnánál kicsit különlegesebbnek láttam mindig.

Azt nem igazán értem, hogy miért lene feltétlenül ombre? Én nem igazán értek hozzá, de ha egyöntetűen festem be hajam, akkor is ombre lesz?

Bocs az értetlenségem miatt!

2018. jún. 22. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez mahagóni barnánaak tűnik, vagy valamilyen hasonlónak. Sötét barna vöröses (de nem rezes) beütéssel.
2018. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ombre dolgot én sem érten, teljesen mindegy hogy fiú vagy lány vagy, ha befested festékkel az egészet befogja nemtől függetlenül...:D Egyébként igen kérdező ez egy tök átlagos matt barna, a képről úgy tűnik hogy mindkettőnek ez a természetes hajszíne és nincs benne semmi kiemelkedő árnyalat (arany, vöröses stb) tehát valami natúr színt kéne hogy válassz. Kb 4-es színmélységnek mondanám
2018. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mahagóni inkább lilás-vöröses:

[link]


Ez az első képen inkább meleg barna. Csoki barna. :

[link]


A második meg hidegebb. Mindkettő sima sötétbarna. Fénytől függ,mert más megvilágításban vannak. Valami ilyesmi:

[link]


Habár az,hogy milyen lesz rajtad,az a jelenlegi hajszínedtől is függ.

2018. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2!:) Akkor nem gondoltam talán rosszul én sem, mert a saját tippem is mahagóni volt...
2018. jún. 22. 18:08
 7/8 A kérdező kommentje:

#3 neked is köszi! :)


Lehet hogy kellett volna írnom, de ezeken a képeken nem egészen úgy látszik a hajuk színe mint amikor film/sorozat közben nézed őket... Még ezeket ítéltem meg leginkább olyannak ahol,elvileg látható rendesen az árnyalat, viszont én már úgy hozzászoktam a hajukhoz, hogy "autómatikusan" látok mindkettőben vöröses "fényt"... Mert a világitástól függően kicsit vöröses mindkettőnek. Ezért is gondoltam, hogy ennek a színnek talán van valami megnevezése és talán nem "sima" barna.

Egyébként egyik karakternek sem ez az eredeti hajszíne: a színészé festett, a színésznőé pedig paróka. :D

2018. jún. 22. 18:24
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4 a te véleményedet és a képeket is!:)


Akkor azért azt hiszem meglesz, hogy mely variációk állnak a legközelebb.

2018. jún. 22. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!