Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiengedett nagyon hosszú haj...

Kiengedett nagyon hosszú haj fiúkon?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és derékig érő hajat viselek. Utcán, erre-arra, ahol nem akadályoz, elmenne a kiengedett haj?
2018. jún. 22. 17:49
 1/6 anonim válasza:
68%

Őszintén, én erősen megbámulnálak, ha szembejönnél velem az utcán ilyen hajjal, de jó értelemben! Mármint lehet, hogy nekem van fura ízlésem, de az én szemem mindig az ilyen egyéniségeket keresi.

Szerintem nyugodtan Engedd ki a hajad! Király lenne!

19/L

2018. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
XDD Bocs de szakadok. Mond hogy még emellet fekete is a hajad.
2018. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Már alapból a hosszú haj is borzasztó
2018. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3, mi a borzasztó benne? Mindenkiből nő haj, van, aki levágatja, van, aki hagyja nőni. Ha téged ennyire megráz, akkor ott gondok vannak...kismillióegy hosszú hajkoronát láttál már az utcán, ez nem volt elég hosszá szokj?
2018. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hogy hozzá szokj :D
2018. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne menne el:) nekem is bejön általában a hosszú haj a férfiakon, még kiengedve jobban is tetszik, mintha összefogják. 22/L
2018. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!