Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete vs barna hajú lány?...

Fekete vs barna hajú lány? Kihez szólnátok hozzá előbb?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a szimpibb?:)

2018. jún. 23. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted ez komolyan a hajszínen múlik???
2018. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Shhh már..csak egy ártatlan kérdés..
2018. jún. 23. 18:38
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy férfi előbb fog megszólítani bárkit is a hajszíne miatt?

Legfeljebb valami nagyon kírívó esetben lehet értelme a kérdésednek, ha valakinek teszem azt a fekete haj a fétise, akkor őt nyilván csak fekete hajú lányok érdeklik.

De a többi 99,9% a legkevésbé sem állít fel valami leszólítási prioritást hajszín alapján...

2018. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy konkrét célcsoportnak szólt a kérdés? Egyszerűen csak feltettem egy kérdést. Lehetett volna ez az is, hogy rock zene vagy pop zene...Csak és kizárólag az ízlésetekre vagyok kíváncsi. Semmi mögöttes tartalma nincs a kérdésnek, nem kell túlagyalni...
2018. jún. 23. 19:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már bocsi, de irtó rosszul fogalmazol, mert a kiírt kérdésed egész mást jelent.


Ha muszáj választani, akkor legyen barna, de hogy őszinte legyek, ez egyszerűen annyira jelentéktelen. A valóságban kb semmivel sem indul rosszabb helyzetből egy lány se barna, se fekete hajjal. Emiatt senki sem fog se hamarabb összejönni veled, sem otthagyni, mert neki csak feketén kellettél volna...

2018. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez fogja eldönteni, hogy melyikükhöz szólok előbb hozzá, főleg, hogy azért mondjuk egy sötétbarna és egy fekete között nincs sok különbség, és mindkettő kb. egyformán tetszik. :D
2018. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legszebb a fényes, gesztenyebarna haj
2018. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem azon múlik, hogy milyen színű a haja.

Értelemszerűen egy ápolt hajú, elegáns kinézetű lányt mindenki igényesebbek tart, mint aki egyáltalán nem ad magára, és kinyúlt melegítő én jár mindenhová kócos, ápolatlan zsírtól tocsogó hajjal.


De ennek az ég világon semmi köze nincs a hajszínhez!

Legalább is én nem vagyok akkora fasiszta, hogy eszerint ítéljek.

A fekete haj talán különlegesebb és ritkább. A barna pedig közelebb áll a tipikus európai ideálhoz. Nem hinném, hogy ezen múlna bármi.

2018. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*melegítőben
2018. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de értsétek már meg hogy itt NEM PASIZÁSRÓL van szó!:D Egyszerűen csak az érdekel, hogy barátkozás (benne is van a kulcsszavakban) szempontjából egy átlag ember inkább egy természetes, barna hajú lányt szólít meg vagy egy feketét. Nyilván olvastatok már ilyen kutatásokról, ha nem, akkor csak én vagyok ilyen élettelen, hogy engem ilyenek érdekelnek...Akkor sorry, de ez van. Továbbra is várom a válaszokat, de nem kérek olyanokat, hogy "ezen nem múlik semmi"...Köszi
2018. jún. 24. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!