Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét bordó haj jól néz ki?

Sötét bordó haj jól néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen festékkel lenne befestve a gesztenye barna hajam. Tényleg közönséges lenne? Sápadt bőröm van és ég kék szemem. Sok oldalon azt írják hogy ez a falun lakó elrontott rövid hajú nők hajszíne. De szerintem az én hosszabb, ápolt hajamon szép lenne és nem közönséges, ti erről mit gondoltok?


2018. jún. 24. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ez az a hajszín, amitől kiráz a hideg.
2018. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem miért?
2018. jún. 24. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nem értem, hogy miért kritizálják ezt a hajszínt. Sokak szerint ci.ányos de szerintem nem az.
2018. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Nekem is tetszik, egy ápolt nőn egyáltaán nem közönséges.
2018. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van aki kérdezte privátba de inkább ide írom. 15 éves vagyok és a hajam a vállam alá ér (most volt frissítő vágásom)
2018. jún. 24. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a szín mindig ilyen 50 feletti nőkön látom. Én inkább kiszőkíteném a hajam végét és ilyesmire festeném: [link]


valami ilyesmi festékkel: [link]

2018. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugye tudod hogy az a szín ugyan az mint amit én csatoltam?:) Amúgy meg már mindegy mert most jöttem a fodrásztól és nagyon jó lett^^kiemeli a kék szemeimet és egyáltalán nincs mű hatása.
2018. jún. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!