Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naptejjel vagy naptej nélkül?

Naptejjel vagy naptej nélkül?

Figyelt kérdés
cső nagyon meleg van itt nap is erős, elég fehér vagyok most leakarok gyorsan barnulni csak azt nemtudom naptejjel vagy naptej nélkül gyorsabb. rég voltam napozni tehát lehet könnyen leégnék tehát legyszi tippeket adjatok.

2018. jún. 25. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha könnyen leégsz, mindenképp naptejjel. Sőt kezdetben magas faktorúval. Később, ahogy szokja a bőröd a napot és megindult a pigmenttermelés, lehet csökkenteni a faktorszámot. De UV védelem mindeképp kell, és a déli órákban ne menj napra. Gyorsan lebarnulni nem lehet, csak leégni, sajnos. Ha egyenletes, tartós barnaságot szeretnél, napozz rendszeresen és védd a bőrödet. Napozás után is kend be testápolóval.
2018. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de 4-5 nap allat akarom hogy azert lebarnuljak nehog,mar ne lehessen
2018. jún. 25. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
4-5 nap alatt már látszani fog, hogy voltál napon. Nem leszek csokibarna, ahhoz több hét kell. Ha rendszeresen napozol július végére csoki lehetsz. Akkor reggel és késő délután már nem fog kelleni naptej. Addig azt ajánlom, hogy kend magad.
2018. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mennyit erdemes maradnom kint az elejen
2018. jún. 25. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy gondolom, hogy többször rövidebben. Kezdetben, délelőtt 9-10 között egy órát, majd délután három után megint egy órát. Ne akkor kend be magad, amikor kifekszel a napra, hanem 20-30 perccel korábban, hogy legyen ideje felszívódni a naptejnek. De a napozási idő felénél kend be magad újra.

A további napokon, ha jól bírta a bőröd a napot, nem pirosodik, minden nap kicsit növeheted a napon töltött időt. Mondjuk minden nap délelőtt és délután is 10 perccel. Ekkor az 5. napon már 1 óra 40 percnél fogsz tartani, a jövő héten meg már 2 órát is napozhatsz. Ennél több nem kell egyhuzamban.

Figyelj a bőröd ápolására. Hidratáló, bőrnyugtató krémmel kend be minden napozás után. Igyál eleget, több litert naponta. Az ásványi anyagok pótlása miatt. Lehetőleg természetes gyümölcsleveket, amiben nincs hozzáadott cukor.

Ne csak barnulni akarj, formáld magad. Akkor leszel igazán vonzó. Reggel elbiciklizel egy közeli vízpartra vagy strandra, úszol, napozol, majd hazabiciklizel. A nyár jó alkalom, hogy életmódot válts: csinálj valami zsírégető edzést + erősítést, egyik nap ez, a másik az. De kipróbálhatsz új sportágakat, ami érdekel. Lehetőleg szabadtéren. Akkor észrevétlenül barnulsz közben.

2018. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudok egy tuti tippet, amitől barna leszel könnyebben napozás után. Bevált, fehér bőrű vagyok és ha én nem égtem le, akkor ha olyan a bőrtípusod, akkor könnyen tudsz barnulni így:


Vágj fel apró darabokra egy fej vöröshagymát és olajon dinszteld meg. Utána ha ez megvan, akkor tegyél bele néhány szál karikákra vágott sárgarépát és főzd enyhén puhára a répát. Majd ezt edd meg akár köretként is.


Egyél sok karotin tartalmú ételt, így könnyebben le tudsz barnulni.

2018. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A puncidra tegyel tejet
2020. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!