Szakáll 18 évesen?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az hogy a legnagyobb vágyam egy favágószakáll, amit mindennél jobban remélem hogy meg is lesz max 10 éven belül ( nem rég múltam 18 ).

Viszont aggodalomra ad okot hogy eléggé gyér a szakállam, az arcom két oldalán van 1-1 nagy folt, és a bajuszom sem ér össze az államnál növővel, gyakorlatilag elég rosszul nő.


Viszont bizakodásra ad okot hogy ahol nő, ott elég sűrű és dús, a nyakam gyakorlatilag már most olyan mintha 30 lennék. Valamint eléggé ősember géneket hordozok magamban apám és nagyfaterjaim irányából, mindnyájuknak tökéletesen nőne a szakálla ha nem borotválkoznának, és én is elég szőrös vagyok a testem többi részén ( elég durván szőrös a hasam, a mellkasom is, karom, lábom combom, fanszőrzet is durván dús és a fodrászom is mindig ki van akadva hogy mennyire nagyon sűrű a hajam, tarkómon is úgy nő le a hajam mint egy medvének, kéthetente kell visszanyírni ).


Szóval szerintetek sincs miért aggódnom, és 18 évesen ez még oké? Gyakorlatilag megnyugtatást keresek.. :'D



2018. jún. 26. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen van szakállam,de csak az államon és bajusz,elvállasztva mert csak bal oldalon nő össze,jobb oldalon nem,nagyon vicces,így inkább borotválom mindkét oldalt.
2018. jún. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pár év múlva dúsabb lesz, a többségnek ilyenkor még gyér az arcszőrzete.
2018. jún. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a karom kb sőrtelen pedig 25 vagyok viszont szakállam meg abszolút kezdetleges volt 18 évesen ma meg kb 4 nap alatt már fél centis
2018. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!