Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú/félhosszú hajú férfiak!...

Hosszú/félhosszú hajú férfiak! Ti hova jártok fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Elegem van belőle, hogy a mostani fodrászom minden egyes alkalommal elmondja, hogy legszívesebben levágná rövidre, mert egy férfinak minek hosszú haj. Ráadásul nem is valami profi fodrász csak vág a hosszából aztán kész is.


Ráadásul vékony szálú és tartás nélküli is egy kicsit a hajam szóval valami kezelés se ártana rá meg egy rendes vágás.


Nem szeretnék semmi extrémet csak valami ilyesmit:

[link]


2018. jún. 27. 13:17
 1/2 Metionin ***** válasza:
Keress normális fodrászt. Én okésnak tartom ha a fodrász megmondja hogy a kért haj nem fog jól állni a vendégnek de ez a " férfinak minek hosszú haj" azt mutatja hogy simán gyökér. Amúgy én nőstény vagyok de tesóm haját nő vágja (lapockáig érő, lépcsősre) a barátomét pedig amíg hosszú volt, férfi fodrász vágta. Most fogja újra növeszteni és épp mondta hogy ha a meglévő fodrásza nem tudja megfelelően alakítani akkor elmegy másikhoz.
2018. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze azzal nincs is semmi gond, ha megmondja mi áll jól sőt meg is mondom neki, hogy nem pontosan ugyan olyan frizurát szeretnék, hanem valahogy hozzám alakítsa.


Szeretnék másik fodrászt keresni csak nem tudom hol keressek, azért is írtam ide hátha valakinek van hasonló haja és meg van elégedve a fodrászával.

2018. jún. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!