Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterre?...

Mit vegyek fel szilveszterre? Milyen legyen a hajam? Hogy csináljam meg félhosszu hajam van, fodrászhoz nem akarok menni olyat szeretnék amit én is meg tudok csinálni

Figyelt kérdés

estélyit ne javasoljatok! köszi

21 éves csaj vagyok


2008. dec. 24. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a tool is függ hogy hova mész mert ha egy jo kis házibuliba mész akkor lehet maszkokat különbözö jelmezeket is viselni, ha azt nem akarsz akkor inkább valami olyat vegyél fel amit nem minden nap hordasz, de kényelmes is. Mert az otthoni bulik az álltalában ilyen leöntös vagy hányos miujságokkal szokott végzöddni...:D Ha discoba mész akkor lehet merészebben, dögösen öltözni mert az tök jo. Fasza erös smink meg minden. Ha nem akarsz egész este azon aggodni hogy szétesik a hajad akkor hagyd leengedve göndörítsd vagy egyenesítsd, egy pár apro de mutatos csatt vagy hajpánt vagy valami kis bogyo bele és kész a frizu. Ha egy kicsit meg akarod spékelni akkor egy egyszerübb konyt megtüzdelve jo kis csattokkal, tollakkal, stb. De ez a te kreatívitásodon mulik. Minden jo ha jol áll neked.:D
2008. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


www.youtube.com


ide beírod, hogy "hair tutorial", és kidob sok videót, amikkel lépésről-lépésre el tudod magadnak készíteni a hajadat.


jah és ha sminket szeretnél, írd be ezt: "makeup tutorial"


regisztrálni sem kell

2008. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én egy latex gatyát veszek fel. latex felsővel. ezüst vastag övvel. fekete magassarkú, ezüst kiegészítők. a sminkem ezüst fekete lesz. a hajam pedig :

sima kiengedett. esetleg befújom ezüst hajszínezővel

[link]

2009. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!