Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta valaki az olajos...

Próbálta valaki az olajos arcápolást? Mik a tapasztalatok hosszútávon?

Figyelt kérdés
Pattanásokra, tág pórusokra is jó? Illetve mi az, amin segített neked?

2018. jún. 28. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Különböző olajok valók a különböző bőrtípusokra. De amugy igen van pattanásos bőrre való is, mert ezek az olajok nem komedóképzők: teafaolaj (leszárítja a pattanásokat, fertőtlenít), jojobaolaj (hidratál), argánolaj (hidratál), kókuszolaj (hidratál), makadámiaolaj (szabályozza a faggyútermelést).


Száraz bőrre: napraforgóolaj, kukoricaolaj, édesmandulaolaj, sárgabarackmagolaj, avokádóolaj

2018. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyorsan zsírosodó, de száraz bőröm van, tág pórusokkal, 2-3 pattanás mindig van, erre mit ajánlasz? Én lenmagolajat vettem 3 napja, plusz minden nap 1 evőkanál lenmagot beleteszek a zabkásába. Ez segíteni fog? Annyit észrevettem, hogy sokkal jobban hidratál, mint egy krém.
2018. jún. 28. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az argánolajat, és/vagy a jojobaolajat kipróbálhatnád teljes arcon! Helyileg a pattanásokra pöttyözve pedig a teafaolajat! :)
2018. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) Ki fogom próbálni, nagyon bejött ez az olajos módszer eddig!
2018. júl. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!