Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt aki az Update módszerrel...

Volt aki az Update módszerrel fogyott le? Mik a tapasztalatok? Hosszútávon működik ez? Jövő nyárra lefogyhatok vele?

Figyelt kérdés
Én most 113kg-ot nyomok,de 3 héttel etelőtt 119 kg voltam.(SZÖRNYŰ!!!)A Norbi Update módszert alkalmazom,és fokozatosan növeltem a tornázásokat.Első héten két alkalommal,második héten három,és e héten már 5alkalommal tornáztam.Hat kiló ment eddig le.Mivel 168cm vagyok ,kb 68kg-mal kiegyeznék.Szerintetek lehetséges jövő nyárra ezt az iszonyú súlyt leadni???Én sosem voltam vékony,de szülés után vagyok és a terhességem és a szoptatás alatt a súlyfeleslegemet megtripláztam.:(Hozzá kell tegyem,hogy borzasztóan hízékony vagyok,ami azt jelenti hogy nem zabáltam az áldott állapotomban ,csak nem fogyóztam,ugyanis nekem mindíg fogyóznom kellett,hogy ne hízzak még jobban el.
2010. okt. 30. 17:12
 1/3 anonim válasza:
én kipróbáltam h csak norbi update zsírszalonnát eszek de nem vált be :(
2010. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A keresztanyám a terhessége után adott le a norbi módszerrel kb. 28 kilót egy év alatt,ennek már 3 éve,és még mindig tartja a súlyát!!
2010. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne Norbizz, inkább egyél sok zöldséget, gyümölcsöt :)

Hagy el a cukros üdítőket, azokra nincs szükséged, helyette igyál teát üresen vagy édesítővel, vagy ugye vizet, ill. házilag préselt gyümölcsleveket.

Próbálj sima fehér kenyér és zsömle helyett teljes kiőrlésűt venni (a barna nem jó, azt kávéporral színezik).

Édességeket, péksütiket, cukros joghurtokat, pudingokat, csokit, cukorkát, hasonlókat mondjuk heti egyszer egy valamire csökkentsd (teljesen elhagyni lehetetlen:)) Mondjuk szombaton du. egy szelet feketeerdő torta..

Próbálj meg tornázni valamit, a DVD-k is jók kezdetnek, aztán a későbbiekben nagyon jó lenne elkezdened rendszeresen valami csapatsportot űznöd (hidd el, motivál, és jobb, mint az egyéni :))

Lefekvés előtt 2 órával már ne egyél, viszont a 6 után nem evést felejtsd el, az koplalás, ne éhezz.

Egyél többször keveset (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora).

Ha még van kérdésed, írj privátot :)

2010. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!