Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves vok és szeretnék néha...

15 éves vok és szeretnék néha szoliba járni. Szerintetek mehetek, és mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, nem olcsóbb, természetesebb, élvezhetőbb, ha kifekszel a napra?
2010. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vmiért nekem jobban tetszik a szoli barna...
2010. jún. 17. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

kicsit korai, de ha mindenképpen menni akarsz, akkor 5-6 perccel kezd, utána emeld mindig 1 perccel, de 10 percnél többre soha ne menj!

az elején (kb. 2-3 hétig) mehetsz heti 2-szer, ha kialakult a megfelelő barnaság, akkor szigorúan csak heti 1-szer, vagy kétheti 1-szer menj, többször ne! minden nap kend be a tested jó minőségő hidratálóval és kend az arcod is hidratáló arckrémmel, mert nagyon száradhat


32N

2010. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korai és káros is. Nekem spec amúgy is jobban tetszik a fehér bőr... De ha annyira akarod, akkor fogadd meg az előző tanácsát!
2010. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem elsőre 5-6 perc sok :O bár ez lehet szoli függő.. én csak télen járok és ugye a nyár szolizás nélkül ment el és mire megint szolizni akartam 6 percre mentem először.. 2hétig nem tudtam feküdni :) úgy csináltam (állóban) hogy 2hétig 2-2 alkalom 4perc, aztán utána 6 percek. nekem ez jött be :D
2010. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat

Milyen krémet használjak ,és milyen gyakran hogy ne száradjon ki a bőröm,és az arcom ne ráncosodjon el?

2010. jún. 17. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:

15.00 vagyok


nekem legjobban a Garnier termékek váltak be, sok féle arckrém van, az a lényeg, hogy hidratálót a bőrtípusodnak megfelelőt válassz (pl. érzkény bőr, zsíros bőr...), ebben segítenek az eladók. Testápolót szintén vehetsz garniert, Dove-ot, Babát, Niveát pl. - én ezetket ajánlom. Túl olcsót ne vegyél, mert nehezen szívódik fel és nagyon izzadsz tőle, inkább jó minőségűt, abból kevesebb kell és jó használni.

Minden nap reggel-este kell arckrémezni, testápolni elég napi 1-szer.


Remélem, segítettem:)

2010. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm szépen:)
2010. jún. 18. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!