Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék újfent szőke...

Hogyan tudnék újfent szőke hajat "varázsolni" magamnak?

Figyelt kérdés

Hosszú, derékig érő szalmaszőke hajamra tavaly augusztusban syoss lightenert kentem, hogy világosabb árnyalatú legyen. Ez teljesen tönkretette, eltörte, több tincs nyúlott, és most februárban megelégeltem, és vállig levágattam, sötét barnára festettem a fodrászommal.


Viszont ez a szín egyáltalán nem én vagyok, nem tudok vele megbékélni. Nyolc éven át szőke voltam, egészséges volt a hajam, és tudom, nagyon nagy butaság volt ez az egész, de az időt ugyebár nem tudom visszaforgatni. A hajam szépen javult, azóta, négy hónap alatt majdnem 7 centit nőtt.


Van valami kíméletes módszer, amivel fokozatosan tudnék rajta világosítani? Valaki esetleg tapasztalat? Már sokat világosodott, kopott, most világosbarna a hajam, de szeretnék újra szalmaszőkét.


Esetleg módszer, hogy ezt a barna festéket végleg eltüntessem? Csak egyszer volt rákenve a szőkére ez a sötétebb festék.



2018. jún. 29. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Colour B4
2018. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A b4 nem töri le a hajam?
2018. jún. 29. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

1# igen a colour b4 ugyanaz mint a syoss ligthener!!!


Ilyen kérdéseket ezért nem szabad itt feltenni mert ilyeb tudatlanok - bocsánat laikusok- is hozzászólnak neadjisten halgatsz is rá teszed újra tönkre a hajad.



Menj el a fodrászhoz és tőle kérj tanácsot.


Egyébként a fodrász is szőkítőporral fogja tudni világosítani ami egyenlő a syoss lightenerrel és a colour b4-el csak a fodrász tudja hogy milyen oxival mennyi ideig legyen fent. Ne csináld otthon. Nem tanultál a saját hibádból???

2018. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tanultam a saját hibámból, éppen ezért keresek természetes módszert. A szőkítőport messziről elkerülöm. Az sem probléma ha huzamosabb ideig tart, nem sietek sehova, mivel a hajam is növesztem, nem akarom tönkre tenni. De köszönöm a választ. Fodràszhoz éppen azèrt nem megyek, mert ott szőkìtőport alkalmaznak.
2018. jún. 29. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kettes, inkább neked kéne tájékozódni a témában ugyanis baromi nagy valótlanságot írtál. A ColourB4 NEM szőkítő. Peroxid és ammóniamentes, egy teljesen más kémiai anyaggal dolgozik aminek egyáltalán SEMMI köze a szőkítőhöz. Összezsugorítja a festékpigmentet a hajban ami így öblítéssel távozni tud. Pont ezért milliószor kíméletesebb megoldás sötét festék eltávolítására mint több kör szőkítés + festés.

Kérdező, nem, nem töri le a hajat, én többször is használtam már és teljesen kíméletes. Egy réteg barna festéket egy alkalommal simán el fog tüntetni. Az egyetlen negatívuma hogy kicsit időigényes, de ezerszer jobban megéri mint tönkretenni szőkítéssel.

2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 - Nagyon szépen köszönöm, igazán sokat segítettél!:) Most kicsit "megörültem". Megpróbálkozom a b4-el, akkor talán egy használattal, kíméletesen leviszi ezt az egy réteg barnát. Természetesen itt az időigényesség nem számít, főként így, hogy nem teszi tönkre a hajam.
2018. jún. 29. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Colour B4-ról csak annyit írnék, hogy nekem nem segített semmit (vöröset nem szedte ki egyáltalán).

Ha akkor tudtam volna, hogy sampon+szőkítőpor is kiszedi (és még olcsóbb is) akkor nem kellett volna lenyírni a hajam. A barnával lehet, jobban bír.

2018. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma délután kipróbáltam, sajnos az én hajamon sem segített sokat, pedig alapból csak egy kis világosbarnát kellett volna leszednie a szőkéről. Nem értem, pedig mindent pontosan betartottam amit a használati utasítás írt, ráadásul még a hajamat is megviselte, sprőd lett, és csúnya. :(
2018. júl. 1. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!