Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajból szeretnék otthon...

Barna hajból szeretnék otthon igazi szőkét varázsolni. Melyik hajszínezőt, szőkítőt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a szakember és a fodrászat lenne a legjobb, de nincs rá lehetőség most.

2013. júl. 31. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Fodrász!
2013. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Palette Blonde Deluxe - kék dobozos. Öt vagy hét átnyalatot világosít, de lehet hogy majd mégegyszer meg kell ismételned, mert könnyen lehetsz narancs.
2013. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Narancssárga lesz a hajad és tönkremegy. Annyit fogsz utána költeni a külömböző pakolásokra meg hajerősítőkre, hogy ugyanott vagy, mintha elmentél volna fodrászhoz(tapasztalat)
2013. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom... De akkor inkább menj el fodrászkellékesbe, ott adnak tanácsot is... Bár ehhez le kéne szivatni a hajadat és az otthoni szivatás...hát:///
2013. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Vannak drágább szőkítőporok,amikről azt írják,hogy ápol meg jobban kiszedi persze tényleg drágább 5000fttól kezdődik.

Én 200ftért veszek kallost és kitudtam szőkíteni vele ugyanúgy feketéről. Full szőke lettem mivel barna hajad van szerintem neked elég egy 3%os 40-50percig celofánba csomagolva de közbe nézegesd is mennyire szedi ki. Nyilván,ha szép színt szeretnél meg kell ismételned többször de ne azonnal!!!! hanem napok,hetek múlva.

Fejbőrödhöz ne érjen és használj utána hajpakolást ugyanannyi ideig 40 percig. Mivel a barna nem olyan vészes és ha eredeti hamar kijön szerintem neked elég 2 szőkítés aztán vehetsz egy hajszínezőt,amivel te választod ki a neked tetsző színt,de vigyázz mert az is szőkít általában 2-4 árnyalatot. Szóval figyelj a hatóidőre.

2013. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!