Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A száraz sampon mennyi ideig...

AnimeIsMyLife kérdése:

A száraz sampon mennyi ideig "hat"?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam ilyen sampont.Most vasárnap mennék egy 7napos táborban.Én hetente 1-szer mosok hajat mert bírja,meg hétvégente nem is megyek sehova.Tavaly is voltam egy ilyen táborba,szintén 7 nap de utolsó nap megszóltak.Feltehetőleg mert előtte lévő nap esett az eső/rossz idő volt és hajszárító nem volt közelbe,legalábbis gondolom.Mindenesetre most se szeretnék hajat mosni mert szerintem időpocsékolás+sok/göndöres/kócos hajam van ami miatt nem élmény,de nem akarom hogy szóvátegyék.Emiatt kérdem,hogy ha vasárnap megyek egy olyan csütörtök/péntek fele használom akkor kihat vasárnapig vagy sem?Vagy ez ilyen egy napig tartó?Ha napos,akkor mindennap lehet használni? (vasárnaptól vasárnapig van a tábor)

2018. jún. 29. 16:32
 1/3 anonim válasza:
100%
Vegyél egy spray formában kapható száraz sampont. Azt annyiszor fújod a hajadra, amennyiszer akarod. Akár naponta is. Meddig tart ki? Erre nehéz válaszolni, attól függ, neked még mi fér bele. Nekem naponta kéne hajat mosnom, annyira zsírosodik. Száraz sampont fújok rá minden este és/ vagy reggel, így a heti 7 helyett csak heti 2 hajmosást kell megejtenem.
2018. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ. :)
2018. jún. 29. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy a legegyszerűbb, ha magaddal viszed, egy kis flakon elfér még :) Én is hetente mosok hajat, és a hét vége felé szoktam használni a száraz sampont, én azt mondanám naponta kell használni.
2018. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!