Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok, hogy mi ez pontosan...

Tudnátok, hogy mi ez pontosan és hogy lehet csinálni?

Figyelt kérdés
A hippiknek szoktam látni a hajában, olyan mintha színes fonállal végig lenne csavarva a hajtincsén. Ez micsoda és hogy lehet csinálni, stb? Bocs a hülye fogalmazásért.
2010. jún. 17. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű fejkendő, fejpánt.

[link]

2010. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
úgy tudom ez általában egy gumis pánt...akárhol kapható,ahol hajgumikat,fejpántokat,csatokat árulnak...Nézd meg a Bijou Brigitte-ben,Sandy Bijou-ban vagy valami hasonló helyen bármelyik plázában:)de ha nem akarsz rá költeni,szerintem otthon is igényesen ellehet készíteni.én például,3 vékony bőrből(azt biztosan tudod mi,kb 50 ft-ért árulják)fonnék egyet aztán kész...rákötöd a fejedre:)szerintem senki sem mondaná meg,hogy 1300 ft-ért vetted vmi drága bizsu boltban,vagy otthon készítetted el kb 150 ftból:)
2010. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, de nem erre gondolta. Hanem egy tincsen van konkrétan:)
2010. jún. 18. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!