Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajanlani ferfiaknak jó...

Jocika147 kérdése:

Tudtok ajanlani ferfiaknak jó izzadásgátlót?

Figyelt kérdés
Izzados tipus vagyok, de biztos vagyok benne hogy nem jo a dezodorom se amit hasznalok. Golyostol annak idejen izzadtam meg jobban, aztan hasznaltam stiftet ,a feher szinut az sem valt be egyaltalan, aztan old spicet kezdtem el hasznalni stiftet, na az valamilyen szinten bevallt de az sem igazan , de az utobbi idoben barnult a honaaljam ugyhogy lealltam rola es elkezdtem hasznalni izzadasgatló sprayt. Ezt is az old spicebol. De ez sem vallt be. Mar a letezo osszes markat probaltam, de minden termeküket nem. Tud valaki valami normalis tippet? Nincs esetleg ebbol is valami gyogyszertari cucc?
2018. júl. 8. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, vannak gyógyszertári cuccok, kérdezz rá ott, mit tudnak javasolni, bár lehet, hogy azt mondják majd, hogy orvosnál is vizsgáltasd ki magad (engem kb elküldtek oda :D ) :)
2018. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica. Gyógyszertárban keresd.
2018. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rexona maximum protection (használati utasítás szerint!!)


A dezodor nem izzadásgátló amúgy

2018. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!