Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiaknak hosszú haj?

Mataluk21 kérdése:

Férfiaknak hosszú haj?

Figyelt kérdés
Az egész lényege ,hogy lassan másfél éve növesztem a hajamat, nagy része már a vállamat veregeti. Mindenki rockernek hisz , de nem sok közöm volt hozzá életem során. Kérdem én ,hogy az emberek miért párosítják hosszú hajhoz a "drogos" illetve "ápolatlan" és "homoszexuális" jelzőket? Semmi nem indokolja ezt szerintem , bár én öltözködésileg egy újabb fajta hippi stílust követek. Talán ez lenne a probléma? Vagy hogy később rasztát szeretnék?
2018. ápr. 6. 13:26
 1/9 aranyos121 válasza:
nem tudom hogy mért hiszik azt hogy ápolatlan a hosszú haj..szoktad mosni nem?:D én szeretem a hosszú hajú pasikat is ;) lányok közül is van akinek rövid haja van..:D
2018. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Bizonyára mert kialakult valami sztereotíp kép a rendes, ápolt, heteró férfiakról s ebben rövid haj van... Nincs igazuk, persze, elég sokan szeretik a hosszú hajat férfiként is és nincs is ezzel semmi baj.

Az emberek ilyenek, beszólnak, akármit csinálsz, bizonyos esetekben pedig pláne. A párom (aki férfi) egy időben hidrogénszőke hosszú hajat viselt, attól gurult el különösen egyesek gyógyszere :) De az is ritkán, igazi és általános megbotránkoztatáshoz szerencsére sokkal több kell. Beszólók pedig mindig vannak, engem támadtak már meg azért, mert acélbetétes bakancs volt rajtam és szóltak már be, mert mosolyogtam az utcán. Emberek, ne foglalkozz velük. Persze megértem, hogy kíváncsi vagy, miért ilyenek.

2018. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván hetente legalább kettő alkalommal mosom, de ennek ellenére is megkapom a negatív kritikát. Lehet ,hogy nem a legjobb típusú a hajszerkezetem, de ettől függetlenül nem szokványos módon zsírosodik.
2018. ápr. 6. 13:35
 4/9 aranyos121 válasza:
hosszú hajat az ókorban is viseltek a férfiak..ez egy nagyon nagyon régi divat :D és a 70es években is nagyon divat volt tehát ez egy örök divat...amit ők képviselnek ez a páwa stílus az meg úgy is elmúlik mindig elmúlnak a divatok de van ami örök!
2018. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azért bántanak mert bajuk van veled, hanem azért bántanak, mert mindenkit bántanak aki nem olyan mint ők. Inkább azokat sajnálom, akik annyira szegény értelmi körülmények között élnek, hogy állandóan mások fikázása a téma. Sose értettem hogy miért kell ilyen bélyegekkel telenyomni egy hosszúhajú férfit. Jelenlegi párom is hosszúhajú, és kapott már pár csúnya megjegyzést. Az egyik megjegyzést meg pont egy kopasz férfi tette, ami vicces volt így visszagondolva, a másikat meg egy dohos szagú ápolatlan pali.

Párom haja ápolt és fényes, a barátnőim irigylik, és a családom is mindig csodájára jár a hajának, mert tényleg nagyon erős és egészséges. Addig nem érdekel kinek milyen a haja amíg nem tetves, és ápolatlan.

Csak annyit akarok még mondani, hogy nyugodtan növeszd a hajad olyan hosszúra amilyenre csak szeretnéd. És nyugodtan hordj olyan ruhákat amiket csak szeretnél. Szerintem nem azon kellene lennie a hangsúlynak hogy ki milyen stílusban öltözködik, hanem azon hogy azt a stílust hogyan műveli.

2018. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
Szerintem nagyon jól nézhet ki egy férfin :) szerencsés aki ismerhet téged
2018. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Barátomnak is vállig érő haja van. A lány ismerőseim többsége szerint nagyon jól áll neki.

Amikor hazautazik, akkor az (elnézést) egyszerűbb, primitívebb rokonai, ismerősei piszkálják ezért akiknek a férfi=pár centis haj vagy kopasz fej.

Nagyon is férfias a hosszú haj!

2018. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a ffi hosszú haj. Szerintem sem jó, se ettöl nem igénytelenezek le senkit. Ha neki tetszik, ö viseli, tegye. De én nekem nem kéne hosszúhajú pasi.
2018. ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam a fülig vagy alá érő nagy borzolható bokorhaj amitől elájulok *3* nemtudom miért, egyszerűen ha nincs valakinek borzolható haja, akkor nem érdekel xd :) amúgy a raszta haj ötlet tök jó, legyen olyan, amiet szeretsz :D
2018. ápr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!