Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros pattanásszerű dudor a...

Piros pattanásszerű dudor a szemem alatt! Holnap estére hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
Igazából ma reggelre nőtt egy kis pukli, azt hittem, ki tudom nyomni, így elég sokat maceráltam. Aztán rájöttem, hogy nem fog ez menni, úgy hagytam. Most piros, kissé dagadt, de nem sárga, még mindig csak egy pukli. Holnap este buliba megyek, milyen tanácsotok van az eltüntetésére? Nem lefedésre gondoltam, pl alapozó, korrektor, hanem konkrét eltüntetésre. Köszönöm.
2010. jún. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha pattanás akkor éjszakára tegyél rá fogkrémet, az leszárítja. :)
2010. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogkrémet, attól csak rosszabb... mézzel kend be, az általában lehúzza.
2010. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem pattanás, hanem árpa, és azzal semmit se szabad neked csinálni, dokihoz kell menni vele...
2010. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az tutira árpa ahogy az előző mondta.Ne nyomkodd, mert csak továbbterjed.Menj orvoshoz ő majd ad rá valamit.De ne piszkáld mert csak rosszabb lesz.
2010. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem úgy a szemem alatt :) az arcomon, csak a szemem alatt. egy pattanás, ami még nincs megéve, de piros és dudorodik. azt kéne esétre eltüntetnem. csak nem tudom, hogy.
2010. jún. 18. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Svédcseppet rakj vattára, és tedd a pattanásra.
2010. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem mindig bejön a fogkrémes, dehát ki hogy reagál a dolgokra :)
2010. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!