Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezett, élettelen...

Száraz, töredezett, élettelen hajrá milyen kozmetikumot ajánlatok?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a halálra reklámozott kőolajból készült termékek! Mind kipróbálva, semmit nem használtak!!!!

Szóval olyan sampon, balzsam és ápoló érdekelne ami valóban használ!!! Már az ára sem érdekel!


Ismertek ilyen termékeket?!?!



2018. júl. 8. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Párom haja nagyon száraz és durva, fénytelen. Neki én kókuszolaj, olivaolaj és argánolaj keverékéből kenek a hajára mint pakolás, rajta hagyja kb. 1 órát és aztán rendesen hajat mos. Utána olyan puha és csillogós (nem zsíros) a haja. Imádom simogatni.

Én csak ezt tudom ajánlani.

2018. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem! az inecto argán olajos termékei váltak be.

Az egész család ezt használja, még a gyerekek is, nem viszket a bőrük, szép a hajuk, finom az illatuk.

2018. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A töredezettet neked semmi nem fogja “összeragasztani”, azt le kell vágni.

Szárazság ellen viszont nekem nagyon jó a heti egy- két alkalmas oliva- vagy kókusz olajos hajpakolás. Csak egy picit meglangyosítom mikróban az olajat és felviszem a hajamra. Néha még zacskót is húzok rá és úgy hagyom kb fél órát, de néha többet is. Utána alapos hajmosás. Nekem nagyon bevállt!

2018. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!