Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó minőségű hajvégápoló...

Milyen jó minőségű hajvégápolókat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

A hajam töve hamar zsírosodik, a vége viszont száraz és könnyen törik. Minden hajmosáskor használok balzsamot, valamint otthoni hajpakolásokat is szoktam alkalmazni (méz, tojás). Az étkezésemre is odafigyelek, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, ám mégis száraz, töredezett a hajam váge, pedog vágni is szoktam belőle, félévente 2-3cm-t. Milyen hajvégápolókat tudnátok ajánlani, amik valóban beváltak? (Márkán belül a fajtát is irjátpk le légyszi).

A válaszokat elöre is köszönöm! :)

19/L



2018. jún. 8. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ezt javasolta a fodrászom, kitartó használat mellett szépen rendbe rakta a hajamat.

De igazából bármilyen argánolajjal jól járhatsz, szerintem.

2018. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Gliss kur hajvegapolo segitett!
2018. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az Alverde hajolajat használom, bio mandula és bio arganolaj van benne (meg egyéb cuccok) és ez nem kifejezetten hajvegapolo, de ha a hajhosszra kenem, oda nagyon nagyon kevés lesz mert ha nem osztod el jól, nagyon zsíros kinézetuve teszi a hajat. Szoval én csak a hajvegekre szoktam, persze oda is kis mennyiséget. Meg én is használok minden héten kokuszolajos hajpakolast, szoktam joghurtos-mezes-tojasos masszát is kenni a hajamra.
2018. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak ez vált be (eddig):

[link]

2018. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Khadi hajolaj, de a hajtövekre ne kend.
2018. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno egy glisskurosat használtam, fekete tubusban volt. A glisskur összes termékével megvagyunk elégedve - anyukám, keresztanyám, egyik barátnőm és én :) Plusz kiegészítésként hajpakolásként használhatsz olíva vagy kókuszolajat is. Keverve is szokták ajánlani, elég a végére kenni heti szinten egyszer félórára, és szép puha lesz a hajaf.

Egyébként inkább negyedévente vágass a hajadból, ha ennyire törik.

2018. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!