Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek beválna az epilátor?

Szerintetek beválna az epilátor?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon hogy a borotvát leváltom az epilátorra, de félek attól hogy ugyan az lesz a baj vele mit a borotvával. Ha intim részen használom különösen a szemérem donbomon, vagy nem lesz sima, vagy más napra bepirosodik és irritál. Nektek mi a tapasztalatotok az epilátor megoldaná ezt a problémát?

2018. júl. 10. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem legeloszor nagyon fajt amikor legeloszor epilaltam(borotvarol valtottam at)de annyira hogy tobb oran keresztul csinaltam.Persze most nem akarom a kedvedet elvenni tole...Par alkalom utan mar megszokja a borod es nem fog fajni viszont arra figyelj hogy miutan elkezded epilalni akkor utana ne nagyon borotvald,mert akkor fajni fog az epilalas (nekem mindig ez van).Nekem soha nem lesz sima a borom utana,mindig borostas erzetu a labam.Kb nekem 4-5 napot bir ki amig nem no vissza,de ket het utan azert mar eleg durva szokott lenni a labam :D Szerintem egy fokkal jobb az epilalas mint a borotva csak nagyon sok idot igenyel.Intim reszen is epilalok de ott csak a szemeremdombot.Na azzal is megszenvedtem.Az a resz a legdurvabb.De mar megszoktak a borom es mar nem faj ha ott is epilalom.Viszont borzalmasan viszket amikor elkezd visszanoni es nagyon csunyan is nez ki.:/ a labamon a pirossag mar masnapra eltunik azonban intim reszen kell neki 2-3 nap mire le nyugszik.Ilyenkor mindig az aloe vera zold kremjet hasznalom vagy a Johnsons testapolojat.Remelem tudtam neked segiteni.17/l
2018. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az epilátortól soha nem lesz olyan sima a bőröd mint borotválás után. Az epilátor csipeszei nem tudnak minden apró kis szőrszálat kiszedni és a szőrszálak növekedési ciklusa is más. Tovább is tart mint a borotválás. Én váltogatni szoktam az epilátort és a borotvát a lábamon és a hónaljamon. Az intim részeket gyantázni szoktam és borotválni.
2018. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én gyantára váltottam borotváról, az is ugyanúgy kitépi tőből a szőrt, simának sima lett, eleinte nagyon piros volt a bőröm, aztán kamillával mostam le és 2 nap után egy piros pöttyöm se volt a szeméremdombon. annyiból jobbak ezek a tartós módszerek,hogy másnap nem fog előbújni a borosta, ha el is kezd növögetni a szőr, nem durva a tapintása, illetve 1-2 helyen nekem ki is kopott.
2018. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!